Kapitola první - O odletu Božstev se budou psát knihy!

26. ledna 2010 v 21:00 | Hoshiko and Alia
Extrémně originální povídka ^^
Styl psaní bych nazvala... eh... Skypsaní xD
Aneb z hlav věštců jako je Nostradamus vznikl námět na úžasnou sci-fi povídku, kterou jsme ztvárnily s miss Aliou. Abych upřesnila: Časové období první kapitoly je přibližně konec prázdnin (letních) 2010. Já (na chemii a fyziku není blbších lidí, kteří jsou jak já xD) a Alia jsme vynalezly mateřskou loď (viz Star Gate, Star Track, Star Wars a už nevím, co všechno star, možná ještě Red Dwarf) a odlétáme s ní na jinou planetu, kde jsou nějaké dobré podmínky k žití :D (to znamená: pláže, moře, hory, krásní domorodci a další ráje ^^). První kapitola je o našem odletu a prvním setkání s jinou mimozemskou lodí (což je méně než okrajově :P). Aby se to četlo trošku líp a lépe se orientovalo, tak jsem různě zbarvila písmo. Já píšu fialově, Alia limetkově.
Žánr: sci-fi/humor/(chce se mi napsat hovadina)

LET´S READ! :D


(Hoshiko odlétá se svou krásnou novou lodí do Maďarska vyzvednout doma Aliu) :D
Která sedí na malilinkaté kupičce svých kufrů a lidí co si bere :D
Hoshiko přistává... :D Pohoršeně čučí na hromadu, jelikož zatím vzala jen své nejbližší okolí a "pár" věcí :D
A Alia ji vesele mává na pozdravenou :D
"Ohayo..."
Aloha :D:D
A otevírá další balíček After Eight :D:D
"Omg... Aliii... Copak nemůžeš přestat papat, když musíme nakládat?" Naštvaně praví Hoshiko a mačkne na čudlik, přičemž se všechno včetně Alii dostane do zavazadlového prostoru :D
,, - Hey, jen si užívám poslední After Eight balíček na zemi..." :D
Hoshiko se ďábelsky směje, že zavřela Alli někam pryč a nadšeně odlétá do Japonska :D
"Heéey!"
"To od tebe není hezké!" vykopne dveře
xD
Ohlíží se. "Blééé! Musim řídit, sedni si támhle" ukazuje na velké křeslo před spoustou páček. :D
"Ovládá se to jako... jako playstation portable" :D
,,Ano, ano.." Usadí se na křeslo a dále se věnuju ocucávání After Eight :D
"Vstříc Japonsku!!!" křičí.
,,Vstříc novému životuuu" Nadšeně mává rukama :D
"OMG :D" snaží se přistát, i přestože si Alia dala nohy na plyn :D
,,Promiň" S pištěním odsune nohu a ,, náhodou" zavadí druhou nohou o brzdy :D
"Díky" praví kousavě ^^
"Jdi naložit Kishimotka... :D"
,,Ano, kapitáne" Salutuje, vyskočí z lodě, elegantně přistane na střeśe Kishiho domu, chytne ho a vytáhne pomocí bungie jump :D:D
"Alia 007 ve službách jejího božstva" :D
"Ne, ve svých službách" :D
"Navíjím lano" říká do vysílačky :D
,,Okey, máme všechny? Kobylku, Itachi cosplayere, Kishiho..."
"The Rasmus, Green Day, net, počítače, CD Lady Gagy, žehličku na vlasy..."
,, Avril, všechny díly seriálu Joan of Arcadia, několik zatím nedokoukaných anime, hory mangy,..."
"Ještě musíme něco naložit?"
,,Mhm.. ne, asi ne. Tedy já tu mám všechno, dokonce i Itachi cosplayere" S láskou se podívá směrem k postavičce někde na druhém konci lodě rozmlouvající s Kishim o pokračování děje Naruta.
"Počkej! A co jako já? Tys mě nesehnala Gaarouška?"
,,Gaarouška? Ale ano, jenže jsem nevěděla, který se ti bude líbit více" S nevinným výrazem kývne směrem ke kopě Gaara cosplayerů.. ,, klidně si vyber.."
"Děkujůůůů" s výkřikem se vrhne Alii kolem krčíku. :D
,, Za nic, za nic" Začíná modrat :D:D
,, Ale pusť mě, nemohu se nadechnout"
"Promiň" šklebí se."Startujeme! Hoši..." ohlédne se na kopu cosplayerů Gaary, jednoho Itachiho a Kishimota. Ostatní lidi uvězněné v zavazdlovém prostoru nechává osudu." Připraveni?"
,,Já ano" Zapiští a mnouc si krk znovu usedne na sedadlo a otevře další balíček After Eight ,, Vzhůru dobrodružstvím!"
"Hurááá!" řvou cosplayeři a Kishimoto.
A ozývá se to i z kufru :D
Odněkad - pravděpodobně z kufru -někým nechá přitáhnout Green Day ,, Hudbu, prosím" :D
"Tak se mi to líbí" přikývne a plácne si s Aliou. :D "Takže všichni si pečlivě promyslete jestli máte všechno....!"
"Nemohla bych si zajít domů ještě pro pár cosplayů a dvd s Narutem" ozývá se jedna Gaaro-cosplayerka :D
přičemž Hoshiko věnuje pohled Ali: HOLKA? :D
,,Eéhh.. ale ona vypadala jako kluk!" :D
Odjíždí ke všem domů, kde chtěj pobrat, co můžou a řeší problém s přetížením, takže nad oceánem vyhodí jednu sadu Twilight ságy, kterou mají na lodi víckrát... Po hlasování jestli Harry Potter nebo Twilight se objevili v Británii, kde čmajzli Toma Feltona :D
Po chvilce dohadování Alia ještě skočí pro několik pracovníků v továrně na After Eight, přičemž nezapomene čorknout, tedy chci říct vzít i recept na přípravu její oblíbené pochoutky. Ke vší smůle zjistí, že ředitel oné továrny je velký fanda 3 doors down a má ve své kanceláři i všechny jejich CD, které rychle miznou v jejím balíčku.
(tohle je pěkné rabování země, což? :D)
Pak skočí do Rakouska pro recept na Milku, přičemž nezapomenou na semínka kakaovníku v Brazílii. V Americe cestou naloží pár obchodů s hudbou, tedy jen všechny CD, které tam měli a jeden menší Wallmart :D
Po tom, co probíhá už naprosto poslední kontrola zavazadel další Gaara cosplayer projeví zájem o ixBox, pro kterej se letí do jistého známého obchoďáku s elektronikou, kde naloží spomínanej ixBox a ,,pár" dalších her. Vždy čestná Alia s božským výrazem ponechá na stole svou kreditku :D:D
:D:D Kterou už stejně potřebovat nebude :D
Když prolétavají nad afrikou vzpomene si jeden Hoshiin příbuzný, že by chtěl malé lvíče. Nakládají lvíče někde nad savanou a ještě dělají poslední okruh okolo Země.
,, Ale bude mi to tu chybět" Utírá si slzy ,, Ale což už... neměli bychom to déle protahovat.. zbohem , matko Země, zbohem ..."
( jak romantické :D:D)
"Ano..." mává Hoshiko nějakému statnému Francouzi na eifelovce, který chce jet taky... :D
,, Mějtze se tu hezky... my zatím jdeme pařit!" Alia si působivě strhne kabát pod kterým má červeno-černé loli šaty :D:D
"To by ti máma doma nosit nedovolila, co?" řehtá se Hoshiko, zatímco z kufru se ozývají nadávky (Přece jen byla naložena i Paní matka lsečny Alii :D)
,,No náhodou, jí se tento styl líbí." Upraví si na hlavě mašličku
Z kufru něco jako: ÁÁÁÁÁÁ GRRRRR!!! :D
Hoshiko zatím zůstává pod kabátem a s čepicí. Nohama řídí lodičku, která právě proplouvá kolem Saturnu. :D
,, .. i walk of boulevard of broken dream.." Pozpěvuje si Alia s GD, náhle se však sekne a ukáže na neidifikovatelné něco na nebi ,, Hele, UFO! Nebo žeby náš uvítací výbor?"
"Mám to střelit?" Hoshiko si piluje nehty a palcem u nohy se přesouvá k červenému tlačítku."Strejda Madara" křičí jeden Gaara cosplayer, co se zatím převlékl za Saskeho. Kishimoto mu uprostřed načrtávání nového dílu vysvětluje, že není opravdový Saske. :D
,, Ale ne, nech ho, možná má mírumilovné plány.." Už unuděne znovu upře pohled na to ,,něco" ,, Ikdyž, tamtoho Sas(úúú)keho můžeš trochu poškádlit.."
"Dobře.... Pokecej s nima ty, zapnu ti webkameru" :D "Lidi nechcete se někdo dívat na televizi? Sestavila jsem anténu, která dosáhne až 3 miliony světelných let od země :D:D" Hoshiko se stává královnou chaotického: Budem koukat na to nebo na to?
Alia vystoupí na malé pódium ,, PUSTIME TRUE BLOOD!" spokojeně si prohlíží reakce svých společníků.
Hoshiko: "Nééééé!!! Nééééé!!!" "JOOOOOO!!!!JOOOOOO!!!!" "My chcem Pottera!" "A my zase Roberta Pattinsona" Při posledním skandovaném heslu vyletí Hoshiko, že jestli nenechají toho pění o Robertovi, tak je vyhodí uprostřed vesmíru...
"A co takhle dokument o nás? Právě ho dávají na BBC.." navrhuje Billie Joe :D
Alia: Hodí po Billym nechápavi pohled ,, Ale to jsem už viděla snad desetkrát.." Znovu vyskočí na pódium, odkašle si a odněkud vytáhne mikrofon ,, Kdo chce vidět jemnou erotiku a vampíri?"
Hoshiko: "Nemyslíš Twilight, že ne?" ujistí se chudáčci klucí, zatímco cosplayerky, které nabraly cestou nad Japonskem, nadšeně vřeští. Z kufru se vyhrabávají první umačkanci... :D
Alia: ,, Ne, myslím True blood" Alia ukazuje na obří plagát za sebou ,, Tihle děti, ti nic pořádného neznaj.." Ironicky krouží očima nad menší skupinkou děvčat, které se připravují na boj o Patizóna.
Alia: ( První umačkanci? :D:D Jashine..)
Hoshiko: "Měli jsme ho vzít taky... Aspoň by byl rozerván :D" poznamenává Hoshiko a jelikož se nemohou dohodnout, na co že vlastně budou koukat, tak pustí na velkou plasmu (z elektroshopu :D) rozhovor s mimozemšťany. :D
Alia: ,, Ale já jsem ho přeci naložila, když jsme jeli pro scénař Eclipse.." Alia poukáže na něco divného v kleci z cirkusu... Dav fanynek R.P.-ho odněkud vyňuchaly zmínku o jejich imagínárním milenci a nahrnou se k Hoshi a Alii dychtivě čekajích pokračování.
Hoshiko: "Co chce tento rozbouřený dav?" ptá se Hoshiko mávajíce do web kamery a šklebíce se jako Honey-senpai :D
Alia: ,, Asi tamtu příšeřku" Prohodí Alia s citatelnou ironii a rázně kývne směrem ke kleci ,, Hey, holky, nehledáte náhodou Robího? Je tamto.." S úšklebkem sleduje strašnou lavinu řídící se na R.P.-ho. ,, Proč jsme je všechny vlastně brali?"
"Já nevím, jak se sem připletli američanky a spol... Musely jsme je omylem nalodit v Japonsku, když jsme brali cosplayery a cosplayerky" Ukáže prstíčkem na skupinu, která pohoršeně zvedá transparent: "PUSŤTE NÁM NARUTA SHIPPUUDEN!!"
Alia: ,, Ale bylo by kruté zbavit se jich... no, prozatím je nechme s Robím" Nahodí ďábelský úsměv ,, Ale kdo vlastně pustil ty mimoně?" Nechápavě čumí na velkou plazmovku z které ji zklouzne pohled na dav Naruto fanoušků ,, Strčme jim tam ten shippuden, ať se radují"
Hoshiko: "Ano, pane!" prohrabává velkou hromadu dvd. Fakt velkou... Hellsing, Van Helsing, Dracula, Twilight... Harry Potter, Narnie, Pán Prstenů.... "Musíme to roztřídit"
Alia: ,, A nejlépe podle abecedy.." Taky se skloní nad obří kopu DVDček ,, Víš co, pustíme jim tam Hetalii" Vytáhne spomínané anime a strčí ji do přehrávače, přičemž se sama usadí do velkého křesla a vytáhne nový balíček After Eight. ,, Tak mě napadá, Hoshi, kdo vlastně řídí loď?" :D
Hoshiko: "Ehmm..." Ohlíží se na partu GD, kteří se baví kličkováním mezi meteority, "Mno... Říkali, že řídit umí. Spíš si připadám, jak v Taxi Taxi, ale v pohodě :D. Ty dvd musíme roztřídit podle témat a pak podle abecedy." usadí se na červenou pohovku, dá si nohy nahoru a otevírá balíček Nachos.
Hoshiko: Z kufru se postupně dostává spousta lidí, kteří byli naloženi na odjezdových místech Česká republika a Maďarsko, tedy dalo by se říci přátelé Alii a Hoshiko. Obě dvě mávají nově příchozím, přičemž jedna kamarádka od Hoshiko zamíří s propiskou ke kleci a vráží jí Robertovi do nosu. :D
Alia: Alia si nechápavě prohlíží několik svých spolužáků ,, Co tu ti? A já jsem doufala, že se jich zbavím.." Jeden ze spolužáků si se zájmem začne prohlížet cosplayerku nabranou v okolí JP ,, Ach jo, ještě se budou rozmnožovat" Kapka xD
Hoshiko: "Nejen že máme loď velkou jak moje rodné město, ale máme tu i jednotlivé pokoje... Ale všichni se musí narvat do tohodle sálu.... To nechápu" Snaží se nezačít vyšilovat z haldy lidí..."Možná je načase, abych jim rozdala klíče od pokojů, co myslíš?"
Alia: ,, Ach, ano.. kde jsou klíče od nejmenšího a nejhoršího pokoje?" Prohlíží si skupinku svých spolužáků, kteří se věnují flirtování několika s američankami ,, A i nejlépe střeženým.."
Hoshiko: "Kde máme zoologickou zahradu?" kouká na svoje spolužáky a mladšího bratra... Strhne ze sebe konečně svůj dlouhý kabát a odhalí světu své extravagantní oblečení ;):D vystoupí na podium, tentokrát ona a zařve:" Hej lidi!!! Teď vám všem rozdáme klíče. Budete se řadit do dvou řad! Jedné rozdává klíče Alia a druhé já. Kdo nebude mít náš speciální klíč nedostane se do jídelny a kdo nebude zticha dostane pár facek, tady od cosplayera Itachiho!"
Alia: Vycupitá na pódium a postavý se vedle Hoshi ,, Ehm, ehm... jak jste mohli slyšet, klíče budu rozdávat i já. Pokud máte cokoli společné se mnou," změří si pohledem své spolužáky,, nebo jsem vás sebrala já, tak se prosím postavte do řady po vaší pravici a mé levici" Pro jistotu kývne nalevo, aby to pochopily i osoby s menší IQ.
Alia: Poupraví si šaty ,, A abych nezapoměla, žádné tlačenice a předbíhání, půjdete hezky podle abecedy" Nahodí pohlad alá McGonnagalová.
Hoshiko: "Ano, ano... Takže všichni, kdo mají příjmení od Z se teď postaví do řad! Ostatní si posedají tiše do kouta a budou mlčet. Skupina GD bude i nadále řídit!" poslední větu pošle směrem k palubní desce, před kterou sedí a řídí skupina.
Alia: Po Hoshiině poslední větě začne strašný hluk a vřava, všichni se cpou a hádají, zaznívají i inteligentní otázky jako ,, Jak že se jmenuju?" a ,, Ne, já jsem Matteo!". Alia se nejistě poškrábe na hlavě ,, Jseš si jistá, že je Itachi cosplayer stihen všechny potrestat..?"
Hoshiko: Hoshiko nejistě nasaje vydychaný vzduch v místnosti a zařve: "GAARA-COSPLAYEŘI OKAMŽITĚ ZAČNOU MLÁTIT KAŽDÉHO, KDO MLUVÍ! KISHIMOTA-SENSEIE VYNECHEJTE!!! Alio, nevíš kdy už tam budeme? Myslím, že tvá upírská sestra omdlela, když se jí pokoušel políbit můj spolužák..." nasadí obličej a la Naruto to chápe.... :D
Alia: ,, Nell?" Hledá ji pohledem v obrovské vřavě aź ji uvidí někde v rohu obklopenou několika Hoshinimi spolužáky ,, Měla bys na ně dohlížet, takhle to tu ještě zničí!" Kývne jednomu Gaara cosplayeru, který se věnuje mlácení jistého mluvky ,, Hey, vem Neliss do ošetřovny." Poupraví si mašličku na hlavě, která ji stála nakřivo, znovu vyskočí na podium a popadne svůj hightech mikrofon ,, VŠICHNI ZAVŘETE KLAPAČKY A ZASTAVTE SE" zníží hlas z vysokého C ,, jakobyste se hráli na sochy jako ve školce." Nahodí roztomilý úsměv. ,, Děkuju za pochopení"
Hoshiko: "To bylo efektivní." panenkovsky zamrká. Pohodí svým novým scene účesem, který si udělala před odjezdem a začne rozdávat klíče stojícím lidem. Pak pokyne Alii na podiu, aby znovu zařvala povely. :D
Alia: ,, Tak a teď když všichni máte své klíčky" Přitáhne živý příklad- jednu cosplayerku Hinaty a ukáže na klíče v jejích rukách ,, Tak se můžete vydat na pokoj. Večeře bude vždy o 7, dnešek je výjimkou, každý si sežene jídlo sám.Večirka bude o.." nejistě se rozhlédne po davech ,, večírka bude o 11:30" jako odpověď se ozve řev a smích, několik individui ukazuje palce nahorů ,,.. o svátcích, jinak o 10:30, samozřejmé VIP osoby jsou výjimkou" Se zářivým úsměvem kývne směrem k skupinám, Kishim, Itachi cospleyerovi a pár Gaara cospleyerů. ,, A teď.. teď všichni můžete odejít do svých pokojů. Pokud KDOKOLI jen cekne, je synem/dcerou smrti. Znovu děkuju za pochopení!"
Alia se přemistní z pódia do pilotní kabinky, kde se sesune do křesla a pustí do rozhovoru s GD.


BY THE WAY: xD Jestli nechcete umřít ve třetí světové válce, je možné zaslat na Zem ještě jednu menší lodičku. Objednávejte na placené lince: 1212 03 58
Zprávy zasílejte na číslo 1212 03 58 ve tvaru ZACHRAN-SE-KDO-MUZES
cena hovoru (1 minuta): 100 Kč
cena SMS zprávy: 50 Kč

^^ - Hoshiko
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Yoshika-chan Yoshika-chan | Web | 27. ledna 2010 v 19:40 | Reagovat

Dobře vy! :D Promiň, nemám kredit, můžu se na tu loď přihlásit tady? :D:D

2 Hoshiko Hoshiko | Web | 27. ledna 2010 v 20:15 | Reagovat

Jasně, Yoshi ;) Musíš nám přivézt učebnici fyziky! :D:D

3 Yoshika-chan Yoshika-chan | Web | 28. ledna 2010 v 6:32 | Reagovat

[2]: tak to bude menší problém...ehm...NA TU UŽ NIKDY ANI NEŠÁHNU!!! :D:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.