Kapitola druhá - Hledá se zdravotní sestra, zn. Zvyklá ve vesmíru

7. února 2010 v 12:03 | Hoshiko
Vážně nechápu. xD Chtěla jsem to udělat nějak tak, aby se to dalo číst, ale opět je to styl, který jsem nazvala skypsaní. Mno nic :) Borůvková - Hoshiko a limetková - Alia
PS: Příště to opravdu napíšu tak, aby to mělo nějakou formu ^^Alia, tentokrát odětá do modro-černých loli šatách s andělským úsměvem vejde do pilotní kabinky, popadne svůj high tech mikrofon, který je teď už připojen ke všem pokojům na lodi. ,, Ehm, ehm.. Dobré ráno, moje malé Šípkové Růženky, už je 7 hodin a snídaně na stole..."
Ze všech pokojů a hlavně z toho Hoshiina se ozývá pěkný randál, který způsobují hlasité a zvučné nadávky. 7 hodin! Všichni tedy vstávají a provádějí ranní hygienu atd. Hoshiko se navléká do uplého černého tílka, džínové roztrhaané vesty a la Ozzák a krátkých černých džínsových kraťásků s ostnatým páskem. Zkrátka rock-punk-něco. Na hlavě jí opět vzešel scene účes :D
Naše milá lolitka si s melodií Gives you hell pochoduje směrem k dost prostranné jídelně aby sji hne djako první užila palačinek, dortíčků a zmrzlin- pouze pro VIP osoby. Ostatní se musí uspokojit ,,pouze" s objemnou a tipickou americkou snídaní. Po chvilce se pouští do rozhovoru o osudu postav v Narutovi s Kishim a několika Naruto fany, kteří celou nco strávili vymaňováním informací z autora Naruta.
[27.1.2010 16:30:00] Alia: Celou poklidnou scenérii jídelny pokazý až příchod několika Aliiných spolužáků,což způsobí dost velké překvapení pro všechny co je znají a vědí že normálně by nebyli schopní se probudit po té včerejší pařbě na pokojích.
BTW :D Kdo vařil? :D
No přeci robotická Aiko čorknutá z JP :D:D
och :D
Hoshiko se unaveně plazí do jídelny na zádech svého milovaného obludného psa, který za sebou vláčí své dlouhé chlupy a sám o sobě neupravovaný a nečesaný vypadá hrozivě. :D Vyhodí jí u Naruto fan a sám jde sežrat snídani pro američanky, které byly naloženy omylem.
: Docela slušn vypadající jídelna před příchodem té zvěře, čímž se myslí Aliini a Hoshiini spolužáci, se mezitím prměnila v jednu velkou skládku.
Alia chvilku ignoruje naprostý chaos, ale po tom co skupinka spojených sil spolužáků převrátila stůl stojící nedaleko ní, přičemž jí jedna zmrzlina přistála na hlavě se znovu chytne své role dikt- chci říct své role osoby, co to dá všechn hezky do pořádku a natáhne se po svém high tech mikrofonu, nastaví ho na maximum a naprosto nevinným a výrazem začne mluvit ,, Drazí, drazí, drazí, mám na vás jednu malilinkatou prosbičku: ZTICHNETE a pokuste se nechovat jako ŠIMPANZI. Dopředu děkuju." Spokojená svým proslovem znova usedne ke stolu a vrátí se k témě ,, Stane se Naruto hokage?"
Hoshiko, která si dala dvojitou porci rámenu připraveným robotem Aiko speciálně pro ni, si odevzdaně půjčila jakéhosi plyšového Akamarua a dala se do spaní. I nadále by spala, kdyby jí na hlavě nepřistály spoďáry jednoho ze skupiny The Rasmus, kteří byli po vylovení z kufru hvězdami dne. Roberta Pattinsona i GD to mrzelo, ale i tak se vesele cpali toastama a zmrzlinou.
Nevšímajíc si toho že její nemá žádnou ozvěnu s andělským úsměvem se postaví a vydá napříč jídelně šikovně se vyhýbajíc všude přítomným spoďárům, neidetifikovatelných kusů látek, toastů, hambrugrů a nožíků ( ehh?).
Následoval ji její pejsánek, avšak už ne tak šikovně jako ona a tak dostal i pár toastů, jejichž novým domovem se stalo jeho už dost zaplněné bříško. Za touto (ne)roztržitelnou dvojicí cupitalo i několik cosplayerek sebraných v JP, které doufali v získáni dalších informací o svém pobytu na oné pro ně zatím neznámé planetě, ale ke vší smůle mohli jen postřehnout jak Alia s ďábelským úsměvem vchází do místnosti ke které oni neměli heslo a mohla jen dráždit jejich představivost.
Hoshiko se spoďáry na hlavě se začíná neskutečně naštvávat a než stačí cokoli říct, tak jí někdo strší do pusy citron.Ano citron. Jeden nůž se zabodnul do nohy Tomu Feltonovi, který po tomto nepříliš příjemném incidentu začíná panikařit a panika se postupně rozprostírá po celé jídelně. Někde mezi američankami a Gaaro-Saske-(a dnes)Kakashi cosplayerem vznikla fáma, že Tom byl napaden mimozemšťany. To pak vyústilo do zprávy, že loď napadli marťani nějakou chemickou zbraní. Hoshiko se skrz davy probojovala do centrály, ze které byl vstup na tolik potřebné podium.
Zatímco Alia jen s pobavením sledovala celou scenerii ze své vyhlídkové místnosti- ke které vedli dveře. Překonávajíc chuť využít svůj high tech mikrofon a nahrávku marťnaské řeči si otevřela další After Eight- limitovaná edice. Po chvilce si však uvědomí vážnost situace a ohrožení a rozhodne se zakročit a ve stejnou chvíli jak Hoshi i ona vykročí směrem k pódiu na kterém se střetnou. ,, No, asi to tu přecijen nevychází tak, jak by mělo... Neměli jsme vůbec brát ty spolužáky!"
"To tedy ne!" přikyvuje Hoshiko a jímá se extra silného mikrofonu s designem 30. let dvacátého století. "TAK A DOST!!!" svým extra silným a dosti nezvučným ječákem přinutí alespoň několik největších řvounů, aby ztichli.
,, Hele, lidi, pokud NESTICHNETE" slovo nestichnete zvýrazní ,, tak.." Odněkud spoza opony vytáhne starší, avšak dost působový kus bazuky, přičemž se na mega plazmovce nacházející se v jídelně začne přehrávat dokument o této zbrani hromadného ničení.
se slovy ,, Pokud tohle nepomůže, opravdu nevím" se usadí do nedalekého křesla a čeká na reakci.
Reakce byla dosti pochopitelná. Začal vřava, jelikož jedna bazuka nikoho nezastraší a odněkud se přibelhala dějepisářka (při této chvíli Hoshiko málem omdlela) a začala tvrdit, že si tu Hoshiko i Alia hrajou na diktátory. Po tomto proslovu dostala pěknej stěr od Alii a zase se oodbelhala.
Alia začala do mikrofonu vyřvávat: :D
,, Fajn, lidičky a i ti ostatní, nedáváte mi jinou možnost!" Kývne směrem ke Kiaře a pošeptá ji něco. ,, Pokud hned NEPŘESTANETE, stihne vás stejný osud jako ty na Zemi, jen mnohem dřívě a bez šance na přežití"
Nastalo ticho.
Hoshiko začala: " Takže. Jsme na lodi jmenující se Dark Side. Jelikož je nás tu hodně a loď je veliká..."
Všichni s napětím čekají, kam vyústí :D
"Potřebujeme si rozdělit příděly prací. Samozřejmě, že každý nebudete makat celý den, ale na zemi by vás čekalo něco horšího, takže žádný odmlouvání. Začneme s rozdělováním. Takže bod první: Zdraví"
,,Ano, ano, zdraví, půlka života" Přitaká její společnice.
"Máme tu na palubě někoho ze zdrávkou nebo případně s vystudovaným kurzem první pomoci?" Hoshiko nejistě prohlíží velký sál....
,, Ano.. ke vší smů- štěstí. Moji matku.." Ukáže Alia na blondýnku menší postavy.
"Výborně." usměje se Hoshiko. Pojďte sem nahoru Paní Aliino Matko :D
"Všichni si jí prohlídněte! Bude to hlavní lodní lékař. Kdo ještě ví něco o zdravotnictví?"
Menší skupinka nechtěných američanek se nejistě přihlásí a jedna z nich, ryšovláska střední postavy zpustí: ,, No, ano. Já, tady Teresa, Mandy, Joan a Grace jsme vlastně byly v tom Japonsku na výměném pobytu..."
"A studovaly zdrávku?" přeruší je Hoshiko nadšeně. :D
,, Samozřejmě" Rázně prohlásý její společnice. ,, Jsme jedny z nejlepších na naší škole, tedy spíš byly, proto nás vybrali pro ten výměnný program."
"Výborně... Alio, odškrtni si lékaře a sestry... Pokračujeme. Další bod jsou... údržba." Pohled jí sjede na partu spolužactva.
Alia si něco poznamená v notesu ,, Údržba? Asi máme hned minimálně 12 dobro-volníků" S úškrnem si proměří chlapeckou část své třídy. ,, A podle tebe?"
"Ano.. Je to velmi záslužná práce. Potřebujeme také mechaniky, takže ještě než se dostaneme k dalšímu bodu, kdo je tu automechanik?" hladově se rozhlíží po lidech.
,, Nemůže být možné že mezi vámi není ani jeden práceshopný mechanik!" Pohoršeně prohlásí lolitka a nerbozně ťuká prsty po stolu ,,Ještě včera jsem slyšela několik kluků jak se vychloubali o tom, jak dobrou práci mají v jedné továrně na auta! Snad tím nemysleli post uklízeče, že?"
"Tos slyšela? Já tedy slyšela, že tu máme spoustu kluků jezdících a hrabjících se v autech a v motorkách..."
,, Ano, ale asi se jen vychloubali a snažili zbalit několik holek" S jedovatým pohledem sjede několik kluků, které si o tom zaslechla si povídat.
Ti nervózně přešlápli a zkřivili o bličej.
"Takže vážení! Jestliže se tu najde jediný mohoucí, ale flákající se člen posádky, tak mu zablokuju klíč do pokoje, na záchody, do sprch, do jídelny, do herny, do knihovny....bla bla..."
,, A nebude se moct měsíc stýskat s NIKÝM"
A takto strávily dopoledne, jelikož zaměstnávat asi 1000 lidí není nic lehkého. Alia vyčerpaně klesla do křesla, když vydala poslední klíč poslednímu kuchařovi od poslední spížky s kořením. Na odpoledne se rozhodly, že budou volit menší skupinku lidí, asi pět až dest, kteří budou taková malá vláda. Avšak nejvíce moci i nadále zůstává uchvatitelům, tedy Hoshiko a Alie. Hoshiko si odešla s Gaarou-favorit-cosplayerem a Tomem Feltonem na oběd. Alia si rozbalila svou oblíbenou pochoutku. :D
.. Alia si rozbalila svou oblíbenou pochoutku, vytáhla nový notes a začala načrtat seznam věcí, které musí uskutečnit v blízké budoucnosti, přičemž usrkávala z malé lahvičky plné krvi podobné tekutiny, avšak skrývala jen její oblíbený krvavě-jahodový džus z USA.


A příště už nastoupí do Dark nebo Side párek holek, nějací vědci a učebnice fyziky. xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mi© Akai Mi© Akai | E-mail | Web | 7. února 2010 v 12:13 | Reagovat

HSMovitý?.. no to ti muže přijít ae oni maj takovýhle tanec jen asik 2 zbytek je dcla dost obtížný pokud nemáš talent xD [jako že já nemám xDD]

2 Yuki Tenshi Yuki Tenshi | Web | 7. února 2010 v 14:29 | Reagovat

Na to aby si si to pozrela stačí isť na: http://animefox.cz/?page_id=697 FMA je super anime z dobrov myšlienkov :D

3 Yoshika-chan Yoshika-chan | E-mail | Web | 7. února 2010 v 20:01 | Reagovat

huráá, příště nastupuje Enstein :D:D:D Jinak dobrej díl, ale doufám, že mě tou bazukou nepokusíš připravit i o poslední zbytky života :D

4 Kio-san Kio-san | Web | 12. února 2010 v 21:10 | Reagovat

pěkný..:)

5 Otaku-chan Otaku-chan | Web | 13. února 2010 v 10:47 | Reagovat

Já tu vaší povídku zobžňuju Hoshi <3
Jo a jen tak už jsem odeslala přihlášku,takže....jsem na pevném seznamu členů Tábora xD ...jak to vypadá s tebou?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.