Krfe není nikdy dost, pofidejme si o tom

11. srpna 2010 v 22:52 | Hoshi-chama, slečna Vigneronne
Ehmm... Dva články za den O_O Mno co :D Předchozí díl je uložen zde. No čtěte na vlastní nebezpečí je to jako míchat si kávu odjištěným granátem ^^Kapitola druhá: Krve není nikdy dost! (Nesouhlasím)
Ve velkém operačm sále ummyy orgány) se Harry cítil na operačm stole velmi zranitelný, hůlku (s) sebou neměl a kdyby se na něj upíři vrhli, neubránil by se proti znásilňovacím technikám tohoto klubu (Hoshi/Shesh prá uvažuje jestli je tohle ff na Harryho Pottera či její "oblíbené" Vampires Dairies). Nevypadalo to však tak, jako by se chystali zaútočit, spíš na něj hleděli dost obdivně (podivně) , jako na krále debilů nebo klobás a tak. Harry nechápal proč si všichni myslí, že je to takový idiot. (Proč to všichni asi dělají? Hm... že by proto, že jako jednoroč cko nakopal prdel Tam-tomu-nevim-komu?)
"Harry, můj synovče (jen se koukněme, kdo mu to nenápadně strká ruku do kalhot), vítej v klanu Moriana, teď se ti dostane poct (he?), jako nikomu jinému, věř mi! (To je divný... Ono je tam tisíc upí a ani jednomu se nedostalo takové pocty jako je pokousá. Autorko, autorko.) Mary Valerianno Sue, můžeš mu prosíme ukázat mou starou sbírku účtenek…" Dívka k němu přistoupila a Harry přesně věděl co ho čeká za nudu.
Velejemně (Jakže?) (no přeci velejemně jak to, že neznáš kladní pojmy demencí postižených lidí?) ho kousla do tepny svými špičáky, chvíli sála, ale pak se odtrhla a podívala se Harrymu do očí a snažila se potlačit vyflusnout mu to do přímo tváře. (Mám to! Autorka se jmenuje Majerová!) Upíři kolem zaregistrovali krev a viditelně Valerianně záviděli (to víte. Mají toho plný sklady, ale závist je závist). Dívka pak přešla ke kalichu, kousla se do zápěstí a nechala nakapat do kalichu svou krev a flusla tam ten největší kemr, který dokázala. Podala jej Harrymu, který byl teď celý bledý, znechucený, a vysílený, ten se napil….
Harry upadl do bezvědomí, neviděl nic než jen tmu…. (O_O) (O.O) (*tiskne Shesh ruku* aaach to drama)
Probudil se, ale cítil se jiný, úplně jiný (jako ten nový Pervol!), přešel k zrcadlu a podíval se do něj, byl bledší, když se podíval do svých úst, viditelně se mu ukazovaly dva špičáky, a byl krásnější jako jeho idol a bůh Edward Cullenmnohem, víc než dřív (Ach... Edwarde, tys mě vyděsil!) (Ty my čteš snad myšlenky, Shesh :D)ani brýle již nepotřeboval, bez nich už pak viděl lépe, dal by si něco k jídlu, eba dušený penis, ovšem nevěděl, kde ho sehnat….. (Já bych věla. Je Harry opravdu tak tupý nebo nenajde cestu na nástí?)
"Zdravím Harry, připraven na lov?" (Prosím, ať loví lidi!) (Ať loví debilní lidi! Ať uloví autorku této povídky! Jůůů!)
Harry se otočil, měl zbystřené smysly, už podle pachu věděl (ten puch se prostě nedal), že je to Mary Valerianna Sue (Nečekaně!).
"Páni…" uteklo jí z bledých plných rtů, hleděla na něj s neskonalým obdivem. Harry netušil proč. (Já taky netuším)
"Jo, jsem připraven. se tentokrát nebudu bát, až si pustíme Scary Movie! Slibuju!"
Sešli dolů po schodišti z černého mramoru dolů do haly, kde je čekal jeho strýc, který na něj sexuchtivě hleděl, a pár dalších dívek (Byl to váž fkař). Harry je viděl prvně, ale Mary Valerianna Sue se mu líbila nejvíc, protože to byla hnusná Mary Sue. Strýc na něj civěl jako na čerstvě vyloupnutý banán (Smějte se, prosím. Strýček Jeff má šstí, že má pci, která ho baví. GAY BAR). (xDDD BOŽEEE)
"Věděl jsem, že budeš jiný (divný), ale ne tak jiný (divný), vyzařuje z tebe upíří energie a krása jako z nikoho z našeho klanu (Harry Marty Stue?) (Ne, spíš bych řekla "Jak jsi to udělal?" "To né , to moje Shauma), uvidíš, lov se ti bude líbit, navštívíme mudlovskou diskotéku, tam bude dost krků (Koneč kdo, kdo rozumí depresi z upí)….jdeme!" zavelel a všichni naráz se přemístili před nějaký hodně narvaný bar, kde to dunělo na kilometry daleko(.)
Upíří moc způsobovala, že jste nabití sexapealem (woow pozor! Za to může ta nová Shauma Push-up!) a nehorázně přitahujete druhé pohlaví (tomu se ří feromony a přes kameru nefungují, viď chudáčku Edwarde...) (dru pohlaví?! Tomu řím diskriminace homosexuá a hermafroditů!), čehož si všimli už při příchodu na diskotéku plné pedofilů, protože vyhazovač podlehnul kouzlu Mary Sue Malfoyové (on si všiml kouzlu? Pašák! myslela, že jen dekoltu). Vešli do velkého sálu, kde se to hemžilo svíjejícími se těly (za chvíli se budou svíjet v agónii) (startuji kulometátor. Můj vlastní patent), na barech posedávalo plno lidí, všude zářila barevná světla a hudba duněla jako o život .Bylo jich celkem pět, on, Valerianna, a tři další dívky, drželi se u sebe a jelikož byli černě oblečeni, byli docela na ráně, všichni se po nich otáčeli (COŽE?! Blbě čtu? V černý barvě by byli na rá možná v nemocnici, ale na diskotéce?) (vždyť oni jsou na rá i kdyby šli v černém bitovem). Chlapci propalovali dívky očima a dívky se soustředily na Harryho, jakožto nejhezčího kluka z celé diskotéky….Harry věděl co ho čeká za swingem party, nebál se (no a co, že je panic?), jen si užíval tu chvíli, kdy byl svobodný a přesně věděl, co udělá…. (Ano, je to celý Harry. Jak ho znám, tak se nemůže dočkat až zabije pár těch špinavejch mudlovskej šmejdů. To je taková diskriminace nekouzlích obyvatel města! Mein Gott!)
June umřela. Zase.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.